O nás

O nás 1 O nás 2 O nás 3 O nás 4

Společnost PROBEST COMPANY, s.r.o., je pokračovatelem značky Milan Tuček – agentura ProbesT, jež byla založena v létě roku 1992 panem Milanem Tučkem st., který přinesl do společnosti své zkušenosti z oblasti bezpečnostních složek na mezinárodní úrovni. Většinu svého profesního života se věnoval zajištění ochrany sídla prezidenta republiky, členů vlády a dalších VIP osobností a objektů zvláštní důležitosti..

Společnost PROBEST COMPANY, s.r.o., si zakládá na dlouhodobé spolupráci se svými obchodními partnery a je vždy připravena poskytovat individuální přístup všem klientům. 

Doménou naší společnosti je fyzická ostraha objektů všech kategorií, vnitřní i vnější, nepřetržitá i dočasná. Zajišťujeme též pořadatelskou službu a bezpečnostní dohled při konání veletrhů a výstav, sportovních akcí nebo při natáčení filmových produkcí. Dlouholeté zkušenosti máme i v oblasti poskytování služeb recepčních a hotelových detektivů pečlivě vybranými a proškolenými zaměstnanci. 
S ohledem na minimalizaci rizik a profesionalitu poskytovaných služeb má naše společnost uzavřeno pojištění odpovědnosti za škodu s limitem 30 miliónů Kč u společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

Společnost PROBEST COMPANY, s.r.o., je držitelem certifikátu řízení jakosti iso 9001 pro bezpečnostní služby a je certifikovaným členem Českého klubu bezpečnostní služeb.

bezpečnostní agentura